OPINIE KLIENTÓW

Od: Jacek
Typ komentarza: Pozytywny
Treść: Dzięki, że mnie przekonaliście –  szkoda tylko, że sam musiałem odstawiać i odbierać samochód z warsztatu:)
na efekty trzeba jeszcze poczekać

Od: Zenon W.
Typ komentarza: Pozytywny
Treść: Przeklikałem formularz i już po kilku dniach mogłem tankować gaz. Wydatki na paliwo spadły o 40%!!!

Od: Nikita
Typ komentarza: Pozytywny
Nie znam się na samochodach więc portal był dla mnie świetnym rozwiązaniem. Dodatkowo teraz nie muszę sama tankować – robi to za mnie pracownik stacji.

od: severus
Typ komentarza: Pozytywny
Wszystko szybko i sprawnie, szkoda tylko, że sam musiałem odstawiać i odbierać samochód z warsztatu:)

od: pokemon80
Typ komentarza: Pozytywny
Odkąd mam instalację z dużo większą chęcią jeżdżę na stacje paliw.

od: VWmaniac
Typ komentarza: Neutralny
Długo zastanawiałem się czy opłacać zaliczkę i ryzykować pieniądze. W końcu internet to nie to samo co warsztat z konkretnym adresem. Dodatkowo trzeba jeszcze czekać, na zaksięgowanie zaliczki, żeby umówić się na montaż. W końcu zaryzykowałem i instalacja doszła do skutku, ale nie wiem czy gdybym pojechał po prostu do warsztatu to wszystko nie odbyłoby się sprawniej

od: piciu
Typ komentarza: Pozytywny
Kiedyś sam uważałem, że instalacja gazowa to obciach, ale pozazdrościłem znajomym, którzy przeszli na gaz i płacą dużo mniej za paliwo. Poczytałem sobie na gazeo i zamontujgaz i dałem się przekonać. Mam tylko nadzieje, że informacje o bezpieczeństwie dla samochodu są wiarygodne i za parę lat nie będę żałował.

Od: rominex
Typ komentarza: Pozytywny
Ostatnio zastanawiałem się nad założeniem gazu kiedy kosztował 1,9 zł i bałem się, że za jakiś czas zmienią się przepisy i cena gazu będzie taka jak benzyny, a ja zostanę z tą instalacją jak … Było to kilka lat temu gaz jest ponad dwa razy droższy, ale benzyna też i różnica miedzy gazem, a benzyną jest jeszcze większa. Gdybym wtedy trafił na ten portal (o ile już działał) to już od dawana zwróciłaby mi się instalacja i oszczędziłbym mnóstwo kasy.

od: patka
Typ komentarza: Neutralny
Skoro zamontujgaz.pl to taka duża firma i działa w skali całego kraju to szkoda, że przy kwocie 2500 zł nie przewidziano możliwości zakupu ratalnego tylko we własnym zakresie trzeba występować do banku.

Wzorem portali takich jak allegro czy booking.com opinię mogą zamieszczać jedynie osoby, które skorzystają z naszej oferty.
Zapraszamy do  skorzystania z usług portalu i podzielenia się własną opinią o jego funkcjonowaniu.


Zobacz także: